Mitsubishi Outlander PHEV wciąż na pierwszym miejscu

Mitsubishi Outlander PHEV zakończył rok 2020 jako najlepiej sprzedający się w Wielkiej Brytanii hybrydowy SUV typu plug-in po raz kolejny.

Był on bestsellerem każdego roku od momentu wprowadzenia go na rynek - to ogólny PHEV przez pięć lat i SUV PHEV przez sześć.

Najwyraźniej rok 2020 miał swoje wyzwania, ale okazał się również niezwykłym rokiem dla technologii PHEV, przy czym zarówno liczba modeli oferowanych klientom w Wielkiej Brytanii, jak i liczba sprzedanych pojazdów zarówno podwoiła się.

Pod koniec 2019 roku w sprzedaży w Wielkiej Brytanii znajdowały się 34 pojazdy PHEV, które osiągnęły sprzedaż na poziomie około 35 000 sztuk. Do końca 2020 roku było 66 modeli PHEV do wyboru, które osiągnęły sprzedaż na poziomie prawie 67 500 sztuk, co stanowi wzrost o 93%.

mitsubishi

Pomimo wzrostu konkurencji, Outlander PHEV utrzymał pozycję najlepiej sprzedającego się SUV-a PHEV w Wielkiej Brytanii (3 736 rejestracji), w czym niemałą zasługę miał wzrost sprzedaży modelu Outlander PHEV Commercial. Jego 320 rejestracji w 2020 roku oznacza wzrost sprzedaży o 56% w porównaniu z rokiem 2019, co czyni go najlepszym w historii rokiem dla pionierskiego Outlandera PHEV Commercial.

Oprócz niższego podatku od świadczeń rzeczowych, który przyciągają pojazdy PHEV, klientów przyciągają również niższe koszty eksploatacji i korzyści środowiskowe technologii hybrydowej typu plug-in.

Ostatnie badania wskazują, że 92% klientów Mitsubishi Outlander PHEV ładuje swoje pojazdy wielokrotnie w ciągu tygodnia i spędza prawie trzy czwarte (72%) swoich dojazdów do pracy oraz 85% wyjazdów na sprawunki i do szkoły jeżdżąc w czysto elektrycznym "trybie EV".

Co równie ważne, pojazdy PHEV przecierają szlaki dla przyszłości - 70% właścicieli Outlandera PHEV rozważa obecnie zakup pojazdu w pełni elektrycznego przy następnym zakupie, w porównaniu z zaledwie 27% ankietowanych kierowców pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.

Czytaj dalej na: http://autodetailing.edu.pl

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria