W Genewie zadebiutował nowy, luksusowy Range Rover SV Coupé

Udostępnij Facebook Twitter
Land Rover wraca do przyszłości, wprowadzając na rynek dwudrzwiową wersję swojego flagowego modelu Range Rovera. Dramatyczny Range Rover SV Coupé będzie hołdem dla oryginalnego samochodu - pierwszego na świecie pełnowymiarowego luksusowego SUV-a - wprowadzonego na rynek w 1970 roku i początkowo dostępnego tylko w wersji dwudrzwiowej.
"Range Rover SV Coupé to niezwykle atrakcyjny projekt, charakteryzujący się niezrównanym wyrafinowaniem i bezkompromisowym wyrafinowaniem, począwszy od zapierających dech w piersiach proporcji nadwozia, a skończywszy na pełnym przepychu, pięknie wykończonym wnętrzu - wyjaśnia Gerry McGovern, Land Rover Chief Design Officer. "Jest to pojazd, który będzie oddziaływał na poziomie emocjonalnym".
Do tej pory opublikowano jedynie teaserowe zdjęcie wnętrza, które ujawnia pikowane diamentami skórzane fotele i pokrytą drewnem konsolę środkową biegnącą przez całą długość kabiny. Na odsłonięcie samochodu - jednego z najważniejszych punktów obchodów 70. rocznicy powstania firmy Land Rover - będziemy musieli poczekać do marcowego Salonu Samochodowego w Genewie. Range Rover SV Coupé został stworzony przez Land Rover Design i Special Vehicle Operations. Będzie on montowany ręcznie w Centrum Technicznym SV w Ryton-on-Dunsmore, Warwickshire, a jego produkcja będzie ograniczona do nie więcej niż 999 pojazdów na całym świecie. Land Rover stworzył sektor luksusowych SUV-ów wraz z Range Roverem prawie 50 lat temu" - dodał John Edwards, Dyrektor Zarządzający Land Rover Special Operations - "Wprowadzając na rynek nowego Range Rovera SV Coupé, zaoferujemy klientom kuszące połączenie niezrównanego luksusu i rzadkości". "Ujawnienie tego wyjątkowego pojazdu podczas marcowego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, w roku jubileuszu 70-lecia firmy Land Rover, będzie przełomowym momentem dla firmy Land Rover, portfolio Range Rovera oraz Special Vehicle Operations.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria