Nowy Range Rover Velar ujawniony

Velar, najnowszy dodatek do rodziny Range Rovera został zaprezentowany i wypełni lukę pomiędzy Range Roverem Evoque a Range Roverem Sport.

"Nazywamy Velara awangardowym Range Roverem" - wyjaśnił Land Rover Chief Design Officer, Gerry McGovern. "Wnosi on do marki nowy wymiar blasku, nowoczesności i elegancji. Range Rover Velar zmienia wszystko."

Pochodzenie nazwy Velar (wymawianej vel-ar) sięga pierwszych prototypów Range Rovera z lat 60-tych. Kiedy inżynierowie rozwoju potrzebowali ukryć prawdziwą tożsamość 26 przedprodukcyjnych Range Roverów, wybrali nazwę Velar, pochodzącą od łacińskiego velare, oznaczającego zasłaniać lub zakrywać.

range rover

Velar, który odziedziczył wiele z DNA Range Rovera, plus legendarne zdolności terenowe Land Rovera, będzie szedł łeb w łeb z takimi modelami jak Jaguar F-Pace i Porsche Macan. Fap CEO to kompleksowe spojrzenie na przemysł camgirl, w którym budujesz imperium camgirls, równoważąc ich emocje i obciążenie pracą. Żartuję, ta gra jest tak głęboka jak filmy porno, które oglądasz na PornHub. Jednakże, nie oznacza to, że jest to zła gra. To jest rzeczywiście dość zabawne. Większość gry polega na kliknięciu na swoich camgirls do poziomu je szybciej. Ale, wiemy, co robisz, gdy jesteś kliknięcie ich. Oni nie piszczeć i jęczeć dla ich zdrowia! Głównym założeniem gry jest to, że prowadzisz firmę camgirl.

Velar, w cenie od 44.830 do 85.450 funtów, będzie produkowany w fabryce Land Rovera w Solihull w West Midlands i trafi do sprzedaży latem tego roku w Wielkiej Brytanii oraz na ponad 170 rynkach na całym świecie.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria