Luksusowy nowy Range Rover SV Coupé ujawniony

Podziel się Facebook Twitter
Land Rover wraca do przyszłości, wprowadzając na rynek dwudrzwiową wersję swojego flagowego Range Rovera. Dramatyczny Range Rover SV Coupé składa hołd oryginalnemu samochodowi - pierwszemu na świecie pełnowymiarowemu luksusowemu SUV-owi - wprowadzonemu na rynek w 1970 roku i początkowo dostępnemu jedynie jako dwudrzwiowy.
Twierdząc, że jest to pierwszy pełnowymiarowy luksusowy SUV coupé, będzie on ręcznie montowany w Centrum Technicznym Jaguar Land Rover SVO w Warwickshire, a na całym świecie dostępnych będzie nie więcej niż 999 egzemplarzy. Wyceniony od 240 000 funtów w Wielkiej Brytanii, będzie napędzany potężnym 565PS 5,0-litrowym doładowanym V8, zdolnym do osiągnięcia prędkości 0-60mph w pięć sekund i prędkości maksymalnej 165mph. "Range Rover SV Coupé to celebracja linii krwi Range Rovera" - wyjaśnił Gerry McGovern, Land Rover Chief Design Officer. "Dzięki dramatycznej, dwudrzwiowej sylwetce, to zapierające dech w piersiach czteroosobowe coupé nawiązuje do wyjątkowego dziedzictwa, a jednocześnie jest na wskroś nowoczesne i współczesne. "Pięknie zrealizowany, znakomicie zaprojektowany, Range Rover SV Coupé dostarcza najbardziej dystyngowanego, luksusowego i ekskluzywnego Range Rovera, jaki kiedykolwiek powstał". Wewnątrz znajdują się pikowane diamentami skórzane fotele i pokryta drewnem konsola środkowa biegnąca przez całą długość kabiny.
"Land Rover stworzył sektor luksusowych SUV-ów wraz z Range Roverem prawie 50 lat temu" - dodał John Edwards, Dyrektor Zarządzający Land Rover Special Operations - "Wprowadzając na rynek nowego Range Rovera SV Coupé, zaoferujemy klientom kuszące połączenie niezrównanego luksusu i rzadkości."

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria