Przeciwdeszczowa

Przeciwdeszczowa

Anti-rain jest silnym środkiem hydrofobowym do szyb i lusterek samochodowych. Na oczyszczonym szkle woda zbiera się w krople i jest wyrzucana przez strumień powietrza.

Korzyści przeciwdeszczowe

Zastosowanie roztworów hydrofobowych do okien pozwala na uzyskanie:

  • zwiększone bezpieczeństwo i komfort. Nie trzeba ciągle używać wycieraczek, wystarczy czasem zamieść powstałe krople. Przy prędkościach 60-80 km/h krople wody są wydmuchiwane przez nadlatujący strumień powietrza. Preparat zapobiega tworzeniu się osadów i tłustej warstwy. Nie musisz skupiać wzroku na drodze, co jest świetnym rozwiązaniem dla zmniejszenia zmęczenia. Właściciele hatchbacków docenią efekt działania mieszanki na ich tylną szybę.
  • Zmniejsza zużycie przedniej szyby (ścieranie pióra wycieraczki) Każde ziarenko piasku dostające się między pióro wycieraczki a powierzchnię szyby staje się bezlitosnym ścierniwem i pozostawia mikrozarysowania na powierzchni szyby. Początkowo rysy te nie są widoczne, ale z każdym pociągnięciem pióra wycieraczki rysy się kumulują, a powierzchnia szyby staje się coraz bardziej matowa. Koszt najprostszej szyby (bez czujników światła, deszczu i, oczywiście, bez ogrzewania) zaczyna się od kilku tysięcy rubli.
  • Konstrukcja większości nowoczesnych samochodów przewiduje zastosowanie bezramkowych piórwycieraczek . Takie pióra wycieraczek są bardzo drogie i w zależności od intensywności użytkowania ich średnia żywotność wynosi około 4 miesięcy.
  • Ograniczenie powstawania szronu i lodu na przednich szybach to problem znany każdemu właścicielowi samochodu, gdy spiesząc się do pracy, szyby samochodu pokryte są warstwą szronu i lodu. Hydrofobowy skład znacznie zapobiega tworzeniu się lodu oraz ułatwia i przyspiesza czyszczenie szyb w Twoim samochodzie.
  • Jest to naturalna konsekwencja zmniejszenia zużyciapłynu do spryskiwaczy w ogóle.

Kilka wskazówek dla tych, którzy zdecydują się na samodzielną aplikację roztworu hydrofobowego

  • Potrzebujesz czystego, suchego miejsca o temperaturze co najmniej +10*C.
  • Powierzchnię szkła czyścić TWARDO przy użyciu specjalnych produktów (drobnoziarniste materiały ścierne, odtłuszczacz, antysilikon, Glaco Glass compound Soft 99).
  • nakładać masę okrężnymi ruchami, omijając szczeliny (będą widoczne!!!)
  • pozostawić pojazd na kilka minut do całkowitego utwardzenia.

Anti-rain to przede wszystkim komfortowa i bezpieczna jazda!

17.02.2018, 946 wyświetleń.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria