Witaj w świecie - Poorboy

Poorboy& World to marka, która zaskakuje tym jak wiele doskonałych środków od 1990 roku przygotowuje, firma już wtedy szybko się rozwijała. Obecnie te ich produkty są bardzo popularne, cechują się dobrą jakością i ceną. Można je z łatwością użytkować. Producent nie stawia na drogie opakowania, ale zamiast tego ma dla nas takie produkty, które są naprawdę bardzo dobre jakościowo i przygotowywane z najlepszych surowców.

W ofercie są kosmetyki do auta i jego wnętrza, korekty lakieru, ochrony lakieru czy też elementy pozwalające na poprawę estetyki ogumienia oraz plastików. Są także środki konserwacji skóry.

Poorboy

Marka Poorboy& World tworzy dla nas produkty na wysokim poziomie przy jednocześnie zachowanej atrakcyjnej cenie, dzięki temu mamy świetną ochronę, blask i piękno samochodu. W składzie szerokiej gamy produktów są wosk, sealenty, quic detailery, pasty, mleczka polerskie czy środki do pielęgnacji tworzyw sztucznych, tapicerki ze skóry, opon, środki pozwalające na komfort czyszczenia.

Mottem firmy jest zdanie Not Much Money, But What a Shine!

Produkty tej marki są proste w stosowaniu. Używać ich mogą i profesjonaliści i amatorzy entuzjaści jak i tez osoby, które lubią dbać o swoje piękno i wygląd samochodu. Dużym atutem będzie przyjemny zapach, który sprawi, że praca będzie czystą przyjemnością. Firma swoje produkty ma na bazie wody, dzięki czemu są przyjaźniejsze dla środowiska oraz użytkowników. Zawsze stara się ona bardzo mocno stawiać na jakość produktów.

Linia produktów Poorboy& World to jakość, profesjonalizm i doskonałość. Produkty firmy pojawiają się w salonach, gdzie realizuje się car detailing. Cechą wyróżniającą są wyjątkowe, nostalgiczne opakowania, dzięki którym również ceny są tak dobre. W ofercie nie ma skomplikowanych procesów kosmetyki.

Car detailing

Projektuje się te produkty tak, by były tam wyłącznie te elementy, które są rzeczywiście potrzebne. Mamy mieć zoptymalizowane skutecznie wydatki. W efekcie mamy kosmetyk perfekcyjny jakościowo, który sprawi, że to nasze wnętrze będzie wyglądać naturalnie, w dobrej cenie. Nawet zaniedbany samochód odzyskać będzie mógł swój dawny blask.

Profesjonalne kosmetyki

Wszystkie produkty Poorboy& World przygotowuje się tak, że mają być proste do stosowania. Inaczej niż w przypadku konkurencji można używać ich i w pełnym słońcu i niezależnie od czasu. Zawsze będzie można przygotować sobie rzeczywiście takie auto, które będzie miało idealny wygląd. Marka produktów Poorboy to doskonała firma, która na rynku ma opinie profesjonalistów, którzy mają dobre produkty w atrakcyjnej cenie. na te produkty zawsze będzie warto postawić jak chcemy dbać o auto.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria