Zapachowa rewolucja z Shiny Garage - opis firmy i jej produktów z linii zapachowej

Marka Shiny Garage stworzona została w roku 2012 przez pasjonatów, którzy chcieli dla miłośników samochodów coś od siebie dać. Produkty tej firmy to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Preparaty te mają bardzo dobrą wydajność oraz odpowiednią skuteczność. Jednocześnie są przyjemne dla zmysłów, gwarantują świetne zapachy. Pasjonaci samochodów to zawsze esteci więc produkty tej marki na pewno spełnią ich oczekiwania. dzięki kolorom, zapachom są one doskonałe dla nas.

Rynek związany z autodetailinigiem jest dynamiczny. Cały czas wykonuje się prace zmierzające do udoskonalenia produktów, tak by były dopasowane do szerokich oczekiwań klientów, którzy są coraz bardziej wymagający. Zanim produkt będzie się dostawał w ręce klienta musi być oczywiście bardzo dokładnie sprawdzony, przetestowany. Wykonują te testy również detailerzy. To sprawi, że uda się ewentualne niedoskonałości usunąć i trafnie odpowie się na oczekiwania klientów. Od jakiegoś czasu zapachy jakie są przygotowywane także się zmieniają.

Jaki wybrać zapach do samochodu?

Zapachy w sprayu to doskonałe rozwiązanie inne niż te wiszące na lusterku choinki. Tutaj jedna aplikacja sprawi, że zapach będzie długi czas trwały na poziomie kilku dni. Dzięki stosowani dobrych atomizerów, które rozpylają mgiełkę zapach będzie przede wszystkim wydajny i to się liczy. Atutem takich zapachów będzie to, że można je szybko wymienić na inne zapachowe kompozycje. Jedno dwa psiknięcia i mamy inne zapachy w naszym aucie. Estetyka i wygodna będzie doskonała.

Wszystkie produkty przygotowywane przez Shiny Garage to przede wszystkim testowane dokładnie produkty, które maja sprawdzoną odpowiednio trwałość. Można również sprawdzić ich wpływ na powierzchnię. To jedne z nielicznych produktów w sprayu, których trwałość liczyć można na dni a nie na godziny. Stosowany jest tam specjalny składnik, który sprawia, że rozprowadza się zapachy w taki sposób, że są bezpieczne i jednocześnie trwałe. Wszystko jest tak realizowane, że nie ma tam toksyczności a co za tym idzie są to produkty bezpieczne dla użytkownika, środowiska a aplikacja przypadkowa na plastik nic złego mu nie zrobi.

Odświeżacz do samochodu

Kompozycje które na chwile obecną są w sprzedaży to:

1. Black Coffee

2. Peach&Mango

3. Green Tea

4. Bubble Gum

Bubble Gum Air Freshener & Odor Neutralizer

To ciekawy produkty, który odświeżać będzie wnętrze samochodu i nieprzyjemny zapach z cząstek bakterii. Produkt ma przyjemny zapach gumy balonowej, który sprawi, że czas spędzony w takim samochodzie będzie przyjemniejszy dla nas. gama zapachów została dokładnie przetestowana pod kątem trwałości wpływu na powierzchnię oraz użytkownika. W produkcie stosowany jest składnik, który sprawi, że zapach dobrze się po samochodzie rozprowadzi i będzie w wszystkich miejscach w podobnej intensywności a to zawsze będzie się liczyć.

Zalecenia:

- przed użyciem trzeba produkt wstrząsnąć.

- aplikujemy pod dywanikami, w okolicach nawiewów powietrza na nogi

- dla lepszego efekty włączamy obieg zamknięty na 3-4 minuty, ponieważ dzięki temu cząstki będą w stanie lepiej wnikać, efekt będzie lepszy.

- produktu nie aplikuje się na plastik czy tapicerkę

- proces należy co kilka dni powtarzać w zależności do zapachu, by zachować skutecznie zadowalającą nas intensywność zapachu.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria