Przegląd popularnych kosmetyków samochodowych marki Menzerna

Menzerna Super Heavy Cut Polish

to jedna z najlepszych past wykończeniowych. Skutecznie będzie ona zmniejszać defekty lakieru w postaci zarysowań i hologramów. Po zakończonej pracy będzie gwarantować nam zadowalający połysk. Ze względu na to, że pasta jest łatwa do polerowania będzie ceniona przez profesjonalistów jak i też amatorów detailingu. Pasta o symbolu FF 3000 jest przeznaczone do używania z miękkimi piankowymi padami polerskimi. Ten produkt nie ma silikonu i usuwa szlif z gradacją 3000.

Menzerna 3in1

To przełomowy produkt, jeśli chodzi o te środki 3 w 1. Gwarantuje on skuteczne usuwanie średnich zarysowań, wykończy powierzchnię i zagwarantuje długą ochronę lakieru. Skład najwyższej jakości, do tego mikrocząsteczki ścierne i świetne mieszanki wosków naturalnych oraz syntetycznych. Po zastosowaniu tego produktu mamy lakier, którego wykończenie będzie idealne, połysk doskonały. Dodatkowo przed działaniem czynników atmosferycznych na bardzo długo będzie ochroniony. Nie ma tam silikonu, dlatego nie będzie śladów na uszczelkach czy plastikach.

Menzerna SF3500 Super Finish

To jedna z najlepszych na rynku past wykończeniowych, dawniej znana również jako SF 4000. Jej receptura jest oparta na nanotechnologii, zawiera najlepszej jakości mikrocząsteczki ścierne. Dzięki temu jakie ma mieszanki płynnych środków polerujących pozwala usuwać defekty lakieru w postaci niewielkich zarysowań czy hologramów. Zostawia również idealny połysk. Z tego względu, że pasta jest łatwa do polerowania będzie ceniona przez profesjonalistów oraz amatorów detailingu. W tej paście również nie ma silikonu, dlatego będzie nadawała się do użycia z miękkimi padami i usunie szlif o gradacji 3000.

Produkty samochodowe

Menzerna FF3000 Final Finish

To jedna z najlepszych na rynku past wykończeniowych. Będzie niwelować między innymi defekty, które są związane z lakierem i drobnymi zarysowaniami. Po zakończonej pracy przedstawia ona świetny połysk, z tego względu pasta będzie łatwa do spolerowania, ceniona przez profesjonalistów i amatorów detailingu. Pasta nadaje si do używania razem z miękkimi piankowymi padami do polerowania. Nie ma silikonu, usuwanie szlifu o gradacji 3000 będzie możliwe.

Menzerna Liquid Matt

To pasta matująca, która ma równe zmatowienie powierzchni. Odpowiada papierowi ściernemu z gradacją 1500. Optymalnie przygotowuje powierzchnię przed lakierowaniem. Może odpowiadać za zwiększenie przyczepności i poprawi obszar w jednorodny sposób. Zapewniać będzie ogromną oszczędność czasu i doskonale nada się do przygotowywania większych powierzchni do lakierowania. Produkt nadaje się do usuwania mocnych zarysowań w lakierach. Po użyciu będzie można dokonać polerowania za pomocą specjalnie przygotowanych past między innymi HCC400/ HCC500. W ten sposób można powiedzieć, że dbałość o powierzchnię będzie szczególna.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria