Meguiar’s Paint Restoration Kit - prezentacja możliwości

Meguiar’s Paint Restoration Kit

Meguiar’s Paint Restoration Kit to wyjątkowo interesująca propozycja, mamy bowiem do czynienia z zestawem, na który można liczyć chcąc, aby nawet zmatowiony i zaniedbany lakier zachwycał połyskiem odzyskując w ten sposób dawny blask. W jego skład wchodzą jedynie produkty specjalnie wyselekcjonowane, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek przypadkowości. Na zestaw składa się szampon samochodowy, profesjonalny lubrykant do glinki, specjalny produkt czyszczący, wosk i dwa ręczniki wykonane z mikrofibry.

Wyjątkowo cennym wsparciem okazują się być również dwa aplikatory, które wymiernie ułatwiają pracę każdej osobie zainteresowanej skorzystaniem z tego rozwiązania. Wszystkie produkty, które wchodzą w skład zestawu przyczyniają się do tego, że możliwe staje się ożywienie zniszczonego lakieru. Proces renowacji lakieru składa się przy tym z czterech etapów począwszy od zastosowania szamponu, aż po wyjątkowo skuteczny wosk. Sam szampon jest zresztą wzbogacony przez olejki, które nie tylko ożywiają lakier, ale również pozostawiają mieniący się połysk cieszący oko właściciela pojazdu.

Meguiar’s Quik Detailer

Gdy szampon spełnił już swoje zadanie nadszedł czas na wykorzystanie Meguiar’s Quik Detailer oraz kostki glinki. Dzięki temu bez trudu uda się usunąć z powierzchni lakieru nawet tych zabrudzeń, które sprawiają wrażenie takich, które na dobre się w nim zadomowiły. Meguiar’s Quik Detailer jest wykorzystywany w charakterze lubrykantu do glinki. To właśnie on sprawia, że możliwe jest swobodne i wyjątkowo szybkie ślizganie się glinki po powierzchni lakieru bez obaw, że ulegnie ona uszkodzeniu.

Szampon samochodowy

Meguiar’s Ultimate Compound

Już po użyciu glinki nadchodzi czas na Meguiar’s Ultimate Compound. Właśnie na tym etapie dochodzi do usunięcia uporczywych oksydacji i odbarwień, a także plam, które pozostały po ptasich odchodach. Środek ten okazuje się niezawodny również wówczas, gdy szukamy skutecznego sposoby na tak zwane zarysowania koliste. Świetne efekty są przy tym gwarantowane nawet, jeśli zdecydowaliśmy się na aplikację ręczną, co nie jest przecież wcale oczywiste w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Każdy z wymienionych zabiegów ma wpływ na to, że powierzchnia staje się gładka i wolna od zarysowań. Jedynym, czego jej brakuje jest więc skuteczne zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem ze strony środowiska.

Meguiar’s Carnauba Plus Liquid Wax

Tu pomocny okazuje się wosk Meguiar’s Carnauba Plus Liquid Wax stanowiący gwarancję długotrwałej ochrony lakieru. Wosk charakteryzuje się dużą skutecznością przede wszystkim dlatego, że możemy mówić w jego przypadku o unikatowym połączeniu naturalnego wosku i ochronnych polimerów. Tak oryginalne możliwości sprawiają, że Meguiar’s Paint Restoration Kit to zestaw sprawdzający się zarówno wówczas, gdy chcemy zabezpieczyć lakier, jak i wtedy, gdy poddajemy go renowacji.