Kosmetyki samochodowe marki Poorboy& World

Jeśli chodzi o mycie bez wody dostaniemy sporo ciekawych produktów. Produkt Spray and Wipe od wspominanej firmie to nieprzyjaciel kurzu i wsparcie dla glinki stosowanie tego produktu będzie proste jak mówi nam jego nazwa a więc spryskaj i wycieraj. Mamy maksimum efektów a minimum wysiłku. Ten produkt ma specjalnie przygotowywaną formułę chemiczną, która będzie gwarantować usunięcie zabrudzenia i kurzu, uda się również przywrócić czystość wielu elementom samochodu bez używania wody.

Niektórzy może są nastawieni sceptycznie do tego, ale tak naprawdę trzeba sobie powiedzieć, że rezultaty jakie daje nam ten produkt same w sobie będą go odpowiednio broniły. Można spokojnie odłożyć wiadro z wodą i w blasku słońca będzie szansa przetrzeć wymarzony pojazd. Dodatkowo wielką zaletą będzie stosowanie go w promieniach słońca. Jest to uniwersalny produkt i można go stosować przy szybach i tworzywach sztucznych czy aluminium.

Dzięki niemu będzie również szansa na to, by pokonać ptasie odchody, które są dla naszego lakieru tragedią.

Glinkowanie

Produkt jest łatwy w użyciu. Będzie bowiem czyścił zabrudzenia bez zastosowania wody. Nadaje się do szybkiej bieżącej pielęgnacji. Ważne będzie to, że nie ma tam substancji ściernych a więc nie trzeba się obawiać zniszczenia lakieru w taki sposób. Nadaje się do wszystkich rodzajów lakieru. Spray and Wipe to produkt doskonały w procesie glinkowania. Będzie mógł być również dodatkiem w formie lubrykantu. Profesjonaliści zakładają, że powinno się umyć auto po procesie glinkowania właśnie przy użyciu tego produktu, sprawdzi się on doskonale.

Blask samochodu

Trzeba jednak pamiętać, że jeśli auto będzie mocno zabrudzone nic nie będzie w stanie zastąpić pełnego mycia. W takich przypadkach dobrze będzie użyć mocny szampon Super Slick & Suds. Sprawy nad Wipe to produkty, który ma nam pomagać w bieżącej pielęgnacji nie może służyć jako element zastępczy dla procesu gruntownego mycia samochodu. Szczególnie sprawdza się w przypadku tych klientów, którzy wybierać będą kompleksowo proces autodetailingu. Dzięki temu utrzyma się czystość auta na każdy dzień.

Stosowanie tego produktu nie zapewni ochrony lakieru dla samochodu i nie sprawi, że będzie miał piękny plask. On pozwala utrzymywać czystość lakieru, a jak chcemy mieć dodatkowo wyjątkowy blask będzie trzeba używać równięz innych dodatkowych produktów, które to będą w stanie nam zagwarantować.

Produkty do auta

Sposób użycia:

Produkt można używać bardzo prosto. Nakłada się go mikrofibrowym ręczniczkiem. Szczególnie poleca się ten produkt z użyciem glinki do tego samego producenta. Nie powinno się go stosować, jeśli się okaże, że zabrudzenia sa już bardzo mocne. Produkt nadaje się do bieżącej oraz regularnej pielęgnacji samochodu.

Quik Deetailer

Poorboy's World Quick Detailer PLUS (QD+)

W jednym opakowaniu mamy produkt, który będzie bardzo skuteczny i będzie to jakby przenośny warsztat detailingu. Produkt ma właściwości podobne do tych jakie gwarantuje nam Spray and Wipe. Znajduje zastosowanie przy myciu takich produktów, które są lekko albo też średnio zabrudzone. Nie ma konieczności dodatkowego ich płukania czy namaczania pojazdu. wyróżniać się będzie zawartością najlepszego wosku a więc carnauba.

Dodatkowo do tego dochodzą dobrane specjalnie polimery, które sprawią, że na aucie będzie specjalnie stworzona warstwa ochronna dla naszego samochodu. Dzięki takim produktom tak naprawdę autodetailing będzie na wyciągnięcie naszej ręki i dobrze będzie z tych propozycji skorzystać nawet dla dobra swojego samochodu, który w końcu będzie należycie zadbany.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria