FELGI JAK NOWE. TOP13 ŚRODKÓW DO CZYSZCZENIA FELG

Felgi samochodowe ze względu na ich wysoką ekspozycję na ciężkie zabrudzenia i wysokie temperatury są o wiele trudniejszym do doczyszczenia elementem samochodu, niż karoseria, czy szyby. Osadzający się na felgach pył hamulcowy przywiera intensywnie do felg i prowadzi do odkładania się grubszych warstw tego materiału na powierzchni bębna i rotorów. W poniższym zestawieniu chcemy przedstawić najlepsze naszym zdaniem preparaty do czyszczenia felg.

1. ADBL Vampire Liquid

ADBL Vampire Liquid to jeden z produktów do czyszczenia felg najczęściej wybieranych przez detailerów i miłośników motoryzacji. Oferuje wysoką skuteczność i dużą pojemność produktu w optymalnej cenie. Jego działanie jest błyskawiczne i jest w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia z powierzchni felg, jednocześnie pozostając całkowicie bezpiecznym dla czyszczonej powierzchni.

2. Binder Extreme Wheel Cleaner+

Binder Extreme Wheel Cleaner+ jest jednym z najbardziej innowacyjnych preparatów przeznaczonych do czyszczenia felg dostępnych na rynku. Jego unikalna formuła oferuje zarówno dogłębne oczyszczanie powierzchni felg z osadów drogowych i różnorodnych zabrudzeń, a także skuteczne usuwa osady metalicznie. Dzięki podwójnemu działaniu i neutralnej formule idealnie nadaje się do regularnej pielęgnacji samochodu jak i do przeprowadzania czyszczenia intensywnie zabrudzonych felg.

3. Shiny Garage D-Tox

D-tox to preparat o charakterystyce podobnej do Extreme Wheel Cleaner’a. Jego skład oferuje jednocześnie oczyszczanie powierzchni felg z zabrudzeń drogowych, jak i zdejmowanie z nich opiłków żelaza i pyłu pochodzących z układu hamulcowego. Ponadto D-tox oferowany jest w przystępnej cenie i zróżnicowanych opakowaniach, co podnosi funkcjonalność i atrakcyjność produktu.

Zobacz bestsellery i nowości na sklep.motogo.pl >>>

4. FX Protect Iron Remover

Iron Remover marki FX Protect to doskonały sposób na usuwanie zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni felg. Preparat intensywnie reaguje z powierzchnią felgi, odseparowując od niej opiłki metalu, co przekłada się na doskonały wygląd i czystość kół. Ponadto preparat jest bardzo wydajny i już kilka pryśnięć wystarczy na dogłębne oczyszczenie felg z zalegającego brudu.

5. Tuga Alu Teufel

Tuga to marka doskonale znana miłośnikom czystych kół ze względu na jej wysokiej jakości produkt – Alu Teufel. Jest to żel przeznaczony do usuwania nawet najmocniej zakleszczonych w powierzchni felg zanieczyszczeń. Doskonale radzi sobie z opiłkami żelaza osiadającymi na powierzchni felg i innymi zabrudzeniami zagrażającymi materiałom takim jak aluminium, czy stal.

6. Goldetail India

India to produkt skierowany do użytkowników oczekujących łatwości pracy i skuteczności w regularnej pielęgnacji felg. Środek ten oczyszcza powierzchnię felg z osadów metalicznych i wspomaga usuwanie pozostałych substancji z powierzchni jałowych i zabezpieczonych. Doskonały w regularnej pielęgnacji kół samochodowych.

7. Synt Chemical Top Rim

Top Rim to środek przeznaczony do usuwania intensywnych zanieczyszczeń z powierzchni kół samochodowych. Agresywnie reaguje z brudem i przytwierdzonymi do felg zanieczyszczeniami, pozwalając na ich usunięcie w bardzo szybkim tempie. Wymaga odpowiedniej ostrożności, szczególnie w czasie pracy w pobliżu surowych metali.

8. RR Customs Wheel Gel+

Wheel Gel+ to obecnie produkt szczycący się jednym z najlepszych stosunków jakości do ceny. Jego żelowa formuła oferuje wysoką siłę oczyszczania, przy zachowaniu bezpiecznego podejścia do felg zabezpieczonych powłokami ochronnymi. Doskonałe wyjście dla każdego użytkownika oczekującego zadowalającego efektu w optymalnej cenie.

9. Meguiar’s Ultimate All Wheel Cleaner

All Wheel Cleaner to jeden z najlepiej odbieranych preparatów na rynku amerykańskim. Oferuje maksymalną wygodę pracy, jest dość wydajny i świetnie usuwa bazowe zanieczyszczenia z powierzchni felg samochodowych. Dobre rozwiązanie zarówno w dziedzinie jednorazowego oczyszczania felg przed zabezpieczeniem, jak i regularnej pielęgnacji.

10. CarPro IronX

IronX to czołowy preparat CarPro w dziedzinie usuwania osadów metalicznych. Doskonale nadaje się do pielęgnacji felg i karoserii, gdyż jego formuła oparta jest na neutralnym odczynie i bezpiecznych substancjach aktywnych. Niemniej jednak pracując z nim należy zachować maksymalną ostrożność w celu uniknięcia wyschnięcia środka na powierzchni lakieru.

11. Good Stuff Iron Remover

Iron Remover marki Good Stuff jest środkiem oferującym optymalne oczyszczanie w optymalnej cenie. Dobre wyjście dla każdego użytkownika oczekującego zadowalającego efektu w codziennej pielęgnacji felg.

12. Autoglym Magma

Magma to produkt oferowany przez znaną i renomowaną markę Autoglym. Produkt ten świetnie nadaje się do usuwania zanieczyszczeń metalicznych zarówno z felg jak i karoserii. Jest uniwersalnym środkiem dobrze spełniającym swoje zadanie i z pewnością znajdzie wielu zwolenników swojej unikalnej formuły.

13. Sonax Xtreme Felgenreiniger

Środek do czyszczenia felg Sonax jest świetnym preparatem dla każdego użytkownika rozpoczynającego przygodę z detailingiem i poszukującym preparatu o odpowiednich parametrach czyszczenia do usunięcia uporczywego brudu i jednocześnie w atrakcyjnej cenie.

Naszym faworytem został zdecydowanie ADBL Vampire Liquid, którego parametry i jakość zyskały mu zaufanie tysięcy użytkowników. Drugie miejsce przyznaliśmy sprawdzonemu i zabójczo skutecznemu Extreme Wheel Cleanerowi marki Binder, który oferuje doskonałą siłę czyszczenia w każdych warunkach. Na trzecim miejscu uplasował się Shiny Garage D-Tox jako jeden z najbardziej uniwersalnych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji felg w optymalnej cenie.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria