Poorboys world QD+ quick detailer plus

Poorboys world QD+ to taki produkt, o którym dziś będę chciał napisać. Chyba każdy detailer po myciu samochodu w okresach między woskowaniem będzie stosować tak zwany quick detailer, który będzie gwarantował, żę auto będzie jeszcze lepiej utrzymane.

Quick detailer stosuje się przede wszystkim jako główne uzupełnienie dla ochronnej warstwy wosku, dla nas to jednak przede wszystkim podbicie blasku oraz poprawa głębi koloru. Za każdym razem po nałożeniu tego produktu wygląda auto tak jakby na świeżo było wykonywane woskowanie.

Poorboys

W sprzedaży jest wiele różnorakich produktów. Udało się całkiem sporo z nich wypróbować. Szczególną uwagę przykuł u mnie właśnie produkt Poorboys, który wydaje się, że jest najlepszą dostępną opcją. Po nałożeniu tego produktu auto będzie odzyskiwać swój wyjątkowy blask, wygląda perfekcyjnie.

Po użyciu tego produktu lakier będzie nabierał głębi i stanie się ciemniejszy. Uda się wypracować nim wyjątkowy blask, który w pełnym słońcu może nawet nas oślepiać. Powierzchnia będzie również zyskiwać na śliskości, maskować będzie można niewielkie zarysowania na lakierze. Uda się wypracować efekt glaze. Oczywiście osoby, które mają stary lakier nie mogą oczekiwać, że ten produkt będzie cudownie na ich auto działał.

Podsumowanie:

Poorboys world QD+ quick detailer plus to rzeczywiście udany produkt, który będzie łatwy w aplikacji i zagwarantuje nam dobre wykończenie, świetny połysk. Warto dodać również, że ten produkt będzie w stanie delikatne rysy zamaskować, ale efekt nie będzie się długo utrzymywał.

Woskowanie samochodu

Plusy

- świetny zapach

- ciemniejszy lakier

- śliskość lakieru, kropelkowanie

- spektakularny połysk, zwłaszcza na ciemnym lakierze

- większa wydajność

- drobne zarysowania zamaskowane.

Napisana przez nas recenzja to raczej subiektywna ocena, która wynika ze zgromadzonych doświadczeń oraz osobistych preferencji. Ocena każdego użytkownika może odbiegać od mojej, dlatego można to potraktować indywidualnie. Warto się produktami takiej marki zainteresować, ze względu na dobry stosunek ceny do jakości oraz zalet, które są tutaj zauważalne i rzeczywiście powinno się je brać pod uwagę. na pewno to taki produkt, który innym użytkownikom będzie można polecić o ile nie do wykorzystywania stałego to nawet po to, by spróbować jak ten produkt w naszym przypadku się sprawdzi i czy będziemy z niego rzeczywiście zadowoleni. W ten sposób rzeczywiście mamy gwarancje, że sami ocenimy ten produkt.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria