POWŁOKI OCHRONNE, POLEROWANIE LAKIERU I WOSKOWANIE RĘCZNE SAMOCHODU

Korekta na powłoce lakierniczej

Korekta lakieru to kluczowa sprawa, gdy chodzi o uzyskiwanie świetnego wyglądu samochodu. Pełen blask i głębia będzie możliwa dopiero, gdy usunie się wszelkie defekty na lakierze. Mogą tam być zmatowienia, zarysowania, ślady po osadach organicznych i nieorganicznych. Korekta to zawsze na początek czyszczenie powłoki przez jej szczegółowe mycie, co da nam szansę ocenić wizualnie tą powierzchnię.

Następnie dokonujemy również pomiaru powłoki. Kolejny etap, który należy wykonywać to zawsze analiza lakieru pod kątem tego w jakim jest stanie i co można z nim zrobić. Całość składa się z trudnych w realizacji elementów, dlatego wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu. W całym procesie bezpieczeństwo powłoki lakierniczej jest najważniejsze. To ważna propozycja dla właścicieli samochodów używanych.

Powłoka ceramiczna

Ceramiczna powłoka to produkt przełomowy, gdy chodzi o zabezpieczenie lakieru. To jedyny produkt, którego grubość będzie się dało zmierzyć. Różni się od kwarcowej powłoki właśnie grubością oraz trwałością a także efektem wizualnym jaki da się wypracować. Liczyć można również na hydrofobowość tej powłoki. Ceramiczna powłoka składa się z kilku komponentów, które będą tworzyć niewidzialną warstwę wiążąco –ochronną.

Jest tam zadanie ochrony lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu jest szansa doprowadzić auto do lepszego wyglądu. Lakier odzyska swój blask a brud i owady nie będą się mocno trzymać. Usługa polerowania lakieru z wykorzystywaniem powłoki ceramicznej jest skierowana do klientów nowych samochodów oraz takich po korekcie.

Polerowanie lakieru

Powłoka kwarcowa

Kwarcowa powłoka to produkt, który zabezpiecza lakier. Jest to produkt, który nie jest woskiem, ale taką substancją, która po aplikacji zmieni się w twardą i dlatego na stałe będzie skutecznie zabezpieczać lakier. Powłoki kwarcowe są nowoczesne, składać się mogą z kilku składników, które odpowiadają za ochronę lakieru. Zapewnić mogą idealną cienką warstwę ochronną, która ma twardość wyższą niż szkło.

W ten sposób ochrona będzie miała dłuższą żywotność niż środki najbardziej popularne. Specjalny proces przygotowania samochodu sprawić może, że polerowanie samochodu w efektywny sposób ograniczy osadzanie się zabrudzeń na karoserii. Tego rodzaju usługa polerowania lakieru będzie kierowana do osób, które mają i nowe i używane auta.

Woskowanie ręczne

Usługa ręcznego woskowania najczęściej jest dal samochodów, które są nowe, albo po pełnym detailingu. Polegać będzie na pokrywaniu powłoki lakierniczej specjalną ochronną warstwą wosku, który będzie chronił lakier przed promieniami UV, solą, chlorkami czy insektami. Ponadto woskowanie poprawi również efekty wizualne i na to również można wskazywać.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria