Zalety powłok ceramicznych

Można powiedzieć, że karoseria dla samochodu będzie jak skóra. Dlatego właśnie jej ochrona oraz wygląd muszą być zadbane i w każdych warunkach powinny wyglądać idealnie. Powłoka ochronna tak samo kwarcowa jak i ceramiczna to przełom, gdy chodzi o ochronę lakierów. Inaczej niż przy zwykłym wosku powłoki te są przygotowywane w oparciu o nanotechnologie i nie tylko będą one nabłyszczać karoserię, ale także mogą ją ochronić.

Jeśli chodzi o zalety jakie mają powłoki czy to ceramiczne czy kwarcowe będą one skutecznie zabezpieczać pojazd i można się będzie nie zdecydować. Pozwalają one na to, by nasz lakier był bardziej odporny na działanie promieni słonecznych, wahania temperatury czy substancje chemiczne. Dodatkowo również auto jest w jakieś mierze chronione przed zarysowaniem. Będzie także bardziej oporne na mycie z użyciem chemii, która ma w sobie alkohol

Powłoki charakteryzują się wyjątkową trwałością, ponieważ żywotność na poziomie 2 lat to już bardzo dużo. Charakteryzują się także dobrymi właściwościami hydrofobowymi i dlatego będą odpychać wodę a razem z nim usuwany będzie również brud.

Powłoki ceramiczne

Najczęściej będzie chodzić o powłoki bezbarwne, które charakteryzują się szczególną wytrzymałością i są bardzo odporne na zarysowanie. Nie powinny trzymać brudu i to sprawi, że potem mycie jak wiadomo będzie łatwiejsze. produkt ten ma nieco inny połysk niż pozostałe powłoki. Gwarantuje on przejrzystość, która będzie dotyczyła wysokiego pomysłu i wyrazistości lakieru.

Poprzez wykorzystywanie specjalnych nanocząsteczek przygotowuje się formowanie produktu na lakier i w ten sposób tworzy się ochronna powłoka, która chroni przed rysami. Może także chronić przed innymi elementami, które mogą niszczyć w jakieś mierze ten nasz wóz, który chcemy mieć w bardzo dobrym stanie.

Odporność lakieru na zarysowania

Powłoki kwarcowe

Gyeon Q2 Prime to tak naprawdę produkt rewolucyjny, który będzie pasować do każdego lakieru. Długotrwale będzie chronić przed rysami, jest również odporna na działanie promieniu UV. Produkt charakteryzuje się mocnym działaniem hydrofobowym i dlatego można sobie zapewnić czystość jak i też potem łatwiej będzie taki pojazd myć. Powłoka CQuartz to kolejna opcja, która ma nowoczesną formułę i bardzo dobrze się sprawdzi. inaczej niż w przypadku wosków powłoka po jakimś czasie będzie się zmieniać w żel a po kolejnych godzinach stanie się twarda. W ten sposób będzie bardzo odporna i ta ochrona będzie rzeczywiście perfekcyjnie zorganizowana. Można powiedzieć, że produkt stworzy tarcze ochronną. Jest to chyba jedna z lepszy opcji na jakie się mogliśmy zdecydować.

Niezależnie od tego czy wybierzemy powłoki kwarcowe czy ceramiczne zawsze będzie to bardzo dobry produkt i spełni odpowiednio swoje zadania. Jest trwalszy i bardziej funkcjonalny niż wosk i w ciemno można mówić, że ten produkt to najlepsza na tym rynku propozycja. a jak wiadomo na tym zabezpieczeniu powinno nam w szczególności zależeć i dlatego dobrze się to będzie sprawdzać. Zabezpieczenie auta będzie rzeczywiście perfekcyjne.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria