Łatwa obsługa EV

Czy kiedykolwiek był zdezorientowany przez wszystkie informacje tam na temat pojazdów elektrycznych (EV,) nie będziesz sam, ja za jeden może przyznać, że jest trochę przytłoczony z całej nowej technologii. Hybrydy, w pełni elektryczny, plug in hybrids rozszerzony zakres i tak dalej.

Jednak nie ma potrzeby, aby rozpaczać. W lutym John Brown mediów luki w rynku dla innowacyjnego pojazdu elektrycznego stronie internetowej i TheChargingPoint.com urodził. Z bezstronnych i nieskomplikowanych informacji na temat samochodów elektrycznych TheChargingPoint.com jest wiodącym źródłem dla właścicieli, potencjalnych nabywców i każdego, kto jest zainteresowany w EV.

Na czele redakcji stoi znany dziennikarz motoryzacyjny Gavin Conway. Ta innowacyjna strona zawiera informacje o dostępnych samochodach, wiadomości, galerie, poręczną sekcję z objaśnieniami dotyczącymi pojazdów elektrycznych oraz opinie uznanych osób, takich jak James Allen, autorytet F1, który opisuje swoją własną podróż do świata pojazdów elektrycznych, a także Robert Llewellyn, gospodarz programu Kanał 4 "Złomowisko", który prowadzi swój dziennik LEAF.

"Dziesięć lat temu wydalibyśmy magazyn poświęcony pojazdom elektrycznym, ale dziś konsumentom najlepiej służy serwis online. Istnieje zapotrzebowanie na tę stronę internetową i dlatego będziemy ją budować w nieocenione źródło informacji dla nabywców samochodów elektrycznych." Mówi Andrew Hirsch CEO.

bmw

W tym tygodniu ukazał się 5 minutowy wywiad z współprowadzącą Roberta Llewellyna, Lisą Rogers. Lisa jest oddaną fanką ekologicznych samochodów, która kilka lat temu przerobiła swoje Audi A4 na zasilane olejem roślinnym i marzy o tym, by pewnego dnia posiadać Teslę Roadster i turbinę wiatrową do jej zasilania.

“ Poznałam faceta na rajdzie Brighton to London Eco Rally, który teraz zajmuje się PR dla Astona Martina, ale w tamtym czasie pracował dla Tesli i zapytałam: "Co muszę zrobić, żeby go dostać? Jakieś seksualne przysługi?" Odpowiedział: "Nie, to nie działa - Brad Pitt oferował przysługi seksualne, żeby mieć jednego, a ja mu odmówiłem". Więc pomyślałem, dobrze, jeśli on powiedział nie do Brada to mam teraz szansę! “

Będąc fanem Tesli opinie Lisy na temat zespołu Top Gear są co najmniej interesujące, w jej wywiadzie dla TheChargingPoint.com mówi: "James May wydaje się w porządku - wyróżnia się, ponieważ wydaje się lekko zakłopotany, gdy jest wokół dwóch pozostałych. Ale Clarkson... bez wątpienia jest zabawny, ale jest... cóż, w opisie wystarczy powiedzieć: "Rogers mówi 'Clarkson jest bardzo zabawny, ale to c**t'".

Ten ciekawy wywiad można przeczytać w całości na TheChargingPoint.com, gdzie można również znaleźć wiele informacji na temat samochodów elektrycznych, więc dlaczego nie udać się na i sprawdzić go.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria