Już teraz możesz kupić nową limitowaną edycję Moke!

Niewiele osób wie, że powstało więcej wariantów klasycznego Mini niż jakiegokolwiek innego brytyjskiego modelu.

Przypominający buggy Mini Moke był prawdopodobnie najbardziej uwielbianym z nich wszystkich. Po tym, jak okazał się nieprzydatny dla wojska, ostatecznie zdobył globalną popularność jako pojazd rekreacyjny i użytkowy.

W sumie, w latach 1964-1968 wyprodukowano około 50 000 egzemplarzy tego modelu, który obecnie jest rzadkim samochodem kolekcjonerskim.

samochód

Teraz ta dziwna ikona motoryzacji jest ponownie w sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Firma MOKE International Limited, która nabyła znak towarowy MOKE w 2015 roku, od kilku lat buduje zmodernizowane MOKE w Midlands, ale dopiero teraz uzyskała regulacyjną zgodę na ich sprzedaż w Wielkiej Brytanii.

Klienci będą mogli zamówić jeden z 56 egzemplarzy limitowanej edycji MOKE, przydział dobrany tak, aby oznaczał liczbę lat, które upłynęły od momentu, gdy Mini Moke po raz pierwszy pojawił się w Wielkiej Brytanii.

Każdy z nich jest dostępny w 14 kolorach, a limitowana edycja "MOKE 56" jest wyposażona w chromowaną przednią kratę i listwy przedniej szyby, dyskretną plakietkę Union Jack na przednich błotnikach oraz numerowaną tabliczkę na masce silnika.

Dzisiejsze MOKE pozostają wierne wyglądowi i charakterowi oryginału, ze szczególnym naciskiem na zachowanie poczucia zabawy i wolności, które przyciągnęło do tego samochodu tak wielu przez ponad pięć dekad.

Pojazd jest również nieco większy, aby zapewnić więcej miejsca w kabinie. Funkcje, które wcześniej były postrzegane jako luksusowe, takie jak wspomaganie kierownicy i podgrzewana przednia szyba, są teraz oczywiście w standardzie.

DANE TECHNICZNE

  • Skrzynia biegów: 4-biegowa automatycznaSilnik: 4-cylindrowy, 1083ccOszczędność paliwa: 34 mpgNorma emisji spalin: Euro 4Top Speed: 68mphPower: 67 KM (50Kw) @ 6000 rpmTorque: 93Nm @ 3500-4500 rpmPricing zaczyna się od £ 20,000 (exc lokalnych podatków i dostawy).

Dowiedz się więcej na http://leonwebdesign.pl/.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria