Zabawne fakty o VW

Udostępnij Facebook Twitter

Volkswagen jest znaną i kultową marką samochodową. Ich pojazdy przeszły wiele zmian, przy czym jakość i wyjątkowość marki pozostały niezmienione przez cały czas.

Ten wpis na blogu dostarczy Ci zabawnych faktów o marce, o których zwykli czytelnicy mogą nie wiedzieć.

  • Volkswagen oznacza po niemiecku "samochód dla ludu", a jego slogan "Das Auto" oznacza po niemiecku "samochód". Zwięzłe, ale działa już od 70 lat!
  • Legendarny VW Beetle - samochód, który większość entuzjastów uważa za kwintesencję modelu Volkswagena - był produkowany masowo od 1938 do 2003 roku. W sumie w ciągu tych lat powstało około 21 milionów egzemplarzy, z czego 15,5 miliona wyprodukowano w Niemczech.
  • Niewiele osób wie, że Volkswagen stworzył najszybszy samochód w historii, który osiąga imponującą prędkość 267,85 mph. Ok, więc to było przez ich Bugatti Company, które są ich własnością, ale samochód jest bardzo imponujący.
  • Niewiele osób wie, że VW faktycznie traci pieniądze z każdej sprzedaży tego samochodu - Bugatti Veyron - To dlatego, że koszty produkcji są o wiele więcej niż mogą sprzedać samochód za. Jest to tym bardziej zaskakujące, że Bugatti Veyron jest najdroższym nowoczesnym samochodem na świecie, którego cena wynosi 1 900 000 USD.

auto

Kim są Colbornes Group?

Colbornes to wysokiej klasy dealer VW, Audi, Skody i VW Commercial z siedzibą w Surrey w Anglii. Byli oni pierwszymi brytyjskimi dealerami, którzy sprzedawali Volkswageny w 1949 roku. Od ponad 60 lat świadczą usługi na najwyższym poziomie tysiącom zadowolonych klientów.

Nie ma znaczenia, czy szukasz tego idealnego lśniącego nowego samochodu lub czegoś, co już było na drodze. Colbornes zapewni, że jesteś obdarzony pojazdem o doskonałej jakości, najlepiej dostosowanym do Twoich potrzeb.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria