Jak zwiększyć przebieg samochodu

Czy nie nienawidzisz, gdy próbujesz oszczędzać na gazie, a pierwszą reakcją, jaką dostajesz, jest "jazda mniej"? Gdyby to była opcja, nie szukałbym rozwiązań. Niestety, wszyscy jesteśmy zależni od naszych pojazdów i wszyscy musimy jeździć. Co oznacza, że wszyscy musimy kupować gaz. Ale jak możemy to wszystko zrobić i nadal oszczędzać pieniądze?

Nie można zajść daleko w wynikach wyszukiwania bez natknięcia się na dziesiątki wskazówek, jak sprawić, by gaz poszedł dalej. Na wypadek gdybyś przegapił, oto kilka z najlepszych wskazówek, jakie znalazłem na temat tego, jak oszczędzać.

Jazda. Mniej. Tylko żartowałem!

  • Hamowanie i przyspieszanie - Nie ma nic bardziej obciążającego rachunek za gaz niż nadmierne hamowanie i przyspieszanie. Stały to nazwa gry. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na pompie, nie prowadź tak, jakby to był wyścig. Hamuj tylko wtedy, gdy musisz i rób to stopniowo. Ponadto, unikaj gwałtownych przyspieszeń, które pochłaniają gaz i kosztują cię pieniądze.
  • Odporność na wiatr - otwarte okno lub szyberdach mogą być punktem kulminacyjnym wiosennego dnia, ale stworzony opór może podnieść rachunek za gaz.
  • Skrócenie czasu pracy - Zmniejszenie czasu, przez który pojazd stoi i biegnie, aby się rozgrzać lub ochłodzić. Być może będziesz musiał cierpieć przez kilka minut zimnych temperatur lub płonącego gorącego siedzenia w lecie, ale to może zaoszczędzić ci trochę pieniędzy na gaz.
  • Rozjaśnij ładunek. Masz jeszcze ten blok żużla w bagażniku od zimy? Wyjmij go! Wszystko, co można zrobić, aby zmniejszyć obciążenie pojazdu, zmniejszy rachunek za gaz. Nie wychylaj się za burtę. Trzymaj drzwi dalej i zostaw siedzenia tam, gdzie są!
  • Sprawdź swoje opony - Wierz lub nie, niektóre konserwacji pojazdu może zaoszczędzić dolarów na pompie. Niedopompowana opona może powodować większe opory na drodze i zwiększać ilość używanej benzyny. Innym rodzajem konserwacji, który należy wziąć pod uwagę, jest tuning silnika, wymiana filtrów i ustawienie kół w jednej linii. Byłbyś zdziwiony, ile małych rzeczy w Twoim pojeździe może zaoszczędzić!

To tylko niektóre z rzeczy, które można zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze przy pompie. Mam nadzieję, że te wskazówki będą przydatne i życzę powodzenia w znalezieniu kolejnych wskazówek na własną rękę. Pamiętaj, że chodzi tu o drobiazgi, takie jak właściwe utrzymanie pojazdu i jazda z podniesionymi oknami. Nie możemy przestać jeździć, co oznacza, że nie możemy przestać kupować paliwa. Jedyne, co możemy zrobić, to znaleźć sposób, aby nasze dolary i galony poszły dalej.

O serwisie

Portal zrzeszający fanów motoryzacji.

Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym samochodzie.  Niezbędne  do tego są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni dobór kosmetyków do auta.

Dzięki nam, dowiesz się jak doprowadzić swój samochód do perfekcji.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@kosmetykisamochodowe.edu.pl

Galeria